Biologijos olimpiados prizininkai

• Valerija Vaiduchovič – 5a kl. mokinė (mokyt. Agnė Avižienienė) Vilniaus miesto 5-8 klasių biologijos olimpiadoje užėmė I vietą.
    Ažuolis Kasperavičius -7a klasės mokinys (mokyt. Agnė Avižienienė) Vilniaus miesto 5-8 klasių biologijos olimpiadoje užėmė III vietą.
    Agnė Savickaitė – 8a klasės mokinė (mokyt. Agnė Avižienienė) Vilniaus miesto 5-8 klasių biologijos olimpiadoje užėmė III vietą.
    Paulius Pečiulis – 5b klasės mokinys (mokyt. Agnė Avižienienė) Vilniaus miesto 5-8 klasių biologijos olimpiadoje užėmė III vietą.
    Liepa Rudokaitė – III klasės mokinė (mokyt. Agnė Avižienienė) už dalyvavimą  Vilniaus miesto I-IV klasių biologijos olimpiadoje apdovanota padėkos raštu.
    Adrija Žibelytė – 7b klasės mokinė (mokyt. Agnė Avižienienė) už dalyvavimą  Vilniaus miesto 5-8 klasių biologijos olimpiadoje apdovanota padėkos raštu.
    Miglė Savickaitė – 6b klasės mokinė (mokyt. Ina Razmislevičienė) Vilniaus miesto 5-8 klasių biologijos olimpiadoje užėmė III vietą.