Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Kvalifikacinė kategorija | Dalykas | Auklėjamoji klasė | Kitos pareigos, pastabos |
1. | Agnė Avižienienė | Mokytoja metodininkė | Biologija | 8a | Tiksliųjų mokslų mokytojų metodikos grupės pirmininkė
Bibliotekininkė |
2. | Irma Babachinienė | Vyr. mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą | Priešmokyklinė grupė „Drugeliai“ | ||
3. | Kęstutis Bačkis | Mokytojas metodininkas | Fizinis ugdymas | 5b, IV | Techninių (IT) mokymo priemonių specialistas
Kūrybinės raiškos ir sportinės veiklos mokytojų metodikos grupės pirmininkas |
4. | Asta Bajerčiūtė | Mokytoja | Geografija | 8b | Humanitarinių mokslų mokytojų metodikos grupės pirmininkė |
5. | Rita Bakšienė | Mokytoja metodininkė | Pradinės klasės | 1b | VDM grupės pedagogė |
6. | Inga Baublienė | Vyr. mokytoja | Pradinės klasės | 3a | Pradinių klasių metodikos grupės pirmininkė
VDM grupės pedagogė |
7. | Jūratė Bendoraitytė | Vyr. mokytoja | Matematika | ||
8. | Ilona Bortkevičienė | Mokytoja | Tikyba | Direktoriaus pavaduotoja ūkio reikalams | |
9. | Ieva Valiukienė | Vyr. mokytoja | Pradinės klasės | 3b | VDM grupės pedagogė |
10. | Jolanta Chludokienė | Vyr. mokytoja | Anglų kalba | Ib | |
11. | Rimantas Čaikauskas | Mokytojas | Neformalusis vaikų ugdymas | ||
12. | Jolita Čejauskienė | Vyr. mokytoja | Pradinės klasės | 1a | |
13. | Kristina Čiapienė | Vyr. mokytoja | Anglų kalba | 7b | |
14. | Irina Dobrovolskaitė | Vyr. mokytoja | Fizika ir informacinės technologijos | 6a, III | Techninių (IT) mokymo priemonių specialistė |
15. | Danutė Drumžlienė | Vyr. mokytoja | Lietuvių kalba | ||
16. | Farida Gimbickienė | Mokytoja metodininkė | Matematika | ||
17. | Stanislava Sroda | Mokytoja | Rusų kalba | ||
18. | Vida Juškaitė | Vyr. mokytoja | Neformalusis ugdymas (keramika) |
||
19. | Rasa Kasperavičiūtė | Mokytoja metodininkė | Pradinės klasės | 4b | VDM grupės pedagogė |
20. | Renata Kazlauskienė | Mokytoja metodininkė | Technologijos | 7a | |
21. | Albina Korablikovienė | Mokytoja metodininkė | Lietuvių kalba | ||
22. | Ina Markevičienė | Mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą | Priešmokyklinė grupė „Voveriukai“ | ||
23. | Daivutė Matusevičienė | Mokytoja metodininkė, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą | Priešmokyklinė grupė „Bitutės“ | ||
24. | Onutė Mazgelienė | Mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą | Priešmokyklinė grupė „Drugeliai“ | ||
25. | Marytė Naruševičienė | Vyr. mokytoja | Fizinis ugdymas | ||
26. | Reda Našliūnienė | Mokytoja metodininkė | Istorija | Direktoriaus pavaduotoja ugdymui | |
27. | Inga Orencaitė | Vyr. mokytoja | Lietuvių kalba | ||
28. | Irma Petkevičienė | Mokytoja | Etika | ||
29. | Daiva Adomaitienė | Vyr. mokytoja | Pradinės klasės | 1c | VDM grupės pedagogė |
30. | Ina Razmislevičienė | Vyr. mokytoja | Chemija | Ia | |
31. | Rita Radzevičienė | Vyr. mokytoja | Muzika | ||
32. | Agnė Rudaminienė | Vyr. mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą | Priešmokyklinė grupė „Voveriukai“ | ||
33. | Liucija Sakovič | Mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą | Priešmokyklinė grupė „Bitutės“ | ||
34. | Genė Talačkienė | Mokytoja metodininkė | Fizika | Direktorė | |
35. | Jūratė Tomkuvienė | Vyr. mokytoja | Šokis | ||
36. | Janina Urbonavičienė | Vyr. mokytoja | Istorija, pilietiškumo pagrindai | II | |
37. | Irina Uždavinienė | Mokytoja metodininkė | Rusų kalba, vokiečių kalba | 5a | |
38. | Arvydas Novikas | Vyr. mokytojas | Anglų kalba | ||
39. | Aistė Vaikšnorienė | Vyr. mokytoja | Pradinės klasės | 4a | VDM grupės pedagogė |
40. | Ina Fomenko-Volodko | Mokytoja | Pradinių klasių mokytoja | Vaiko priežiūros atostogos | |
41. | Edita Žalienė | Vyr. mokytoja | Pradinių klasių mokytoja | 2b | VDM grupės pedagogė |
42. | Aurelija Lanevskė | Vyr. mokytoja | Pradinių klasių mokytoja | 2c | VDM grupės pedagogė |
43. | Gita Vėbrienė | Mokytoja metodininkė | Pradinių klasių mokytoja | 2a | VDM grupės pedagogė |
44. | Diana Lukštaraupienė | Vyr. mokytoja | Matematika | Direktoriaus pavaduotoja ugdymui | |
45. | Justas Vėbra | Mokytojas | Dailė | ||
46. | Romena Amosėjevaitė | Informacinių technologijų mokytoja metodininkė
Matematikos vyr. mokytoja |
Informacinės technologijos
Matematika |
Techninių (IT) mokymo priemonių specialistė | |
47. | Tadas Mindaugas Matijošaitis | Vyr. socialinis pedagogas | 6b | ||
48. | Jolanta žilinskytė Kovgerė | Psichologė | 5c |