IŠVYKA Į VOKIETIJĄ
9–10 klasių mokiniai kartu su mokytojomis K. Čiapiene, A. Bajerčiūte, A. Avižieniene ir B. Petrulyte mokslo metų pabaigą pažymėjo nuostabia išvyka į Vokietiją. Kelionės metu mokiniai aplankė Berlyną, susipažino su miesto istorija, kultūra bei svarbiausiais lankytinais objektais. Daug įspūdžių paliko zoologijos sodas bei akvariumas, o nepamirštamų emocijų mokiniai bei mokytojai patyrė apsilankę Heide parke. Nuoširdžiai …
Vilniaus Trakų Vokės gimnazija