Meniniai

2023-2024 m.m.:

2022-2023 m.m.:

• „Street dance rhythm – 2023”
    2023 m. vasario 10 dieną P.Vileišio progimnazijoje, Vilniuje, vyko 5-6 klasių mokinių respublikinis šokių varžybų projektas, kuriame dalyvavo mūsų gimnazijos mokiniai. Varžybos buvo vykdomos asmeninėje ir grupinėje įskaitoje. Mokytojai – profesionalai vertino šokėjų ritmiką ir gatvės šokių stiliaus perteikimą. Visi varžybų dalyviai buvo apdovanoti medaliais. Pirmąsias vietas iškovojo 5 b klasės mokinė Gabrielė Srugytė, 6 b klasės mokinės Deimantė Jakimauskaitė, Beatričė Devinytė. Geriausia grupės šokėja išrinkta 5 b klasės mokinė Sandra Kalčinskytė. Mokinius ruošė šokių mokytoja Jūratė Tomkuvienė.

• „Vileišio taurė – 2023”
    2023 m. vasario 3 dieną P.Vileišio progimnazijoje vyko respublikinis mokyklinis pramoginių šokių konkursas, kuriame dalyvavo Trakų Vokės gimnazijos 1-4 klasių mokiniai. Konkursas vyko asmeninėje įskaitoje. Šokėjai atliko lėto valso, čia čia, kvikstepo, džaivo šokio kompozicijas ir iškovojo 14 pirmų vietų. Kiti dalijosi antrosiomis, trečiosiomis vietomis. Dalyviai apdovanoti medaliais ir atsiminimų dovanėlėmis. Įgyta sceninė patirtis suteikė dalyviams daugiau pasitikėjimo, motyvacijos ir paskatino toliau siekti puikių rezultatų. Mokinius ruošė šokių mokytoja Jūratė Tomkuvienė.

• 7b klasės mokiniai Viktoras Razma ir Emilija Kopytovaitė (mokyt. Renata Kazlauskienė) Vilniaus vaikų ir jaunimo centro organizuotame konkurse „Prikelk daiktą antram gyvenimui tapo nugalėtojais.
  • II klasės mokinė Viltė Lapėnaitė (mokytoja Renata Kazlauskienė) Vilniaus universiteto botanikos sodo organizuotame floristikikos konkurse „Dūzgiam Kalėdas sode” užėmė II vietą.

2021-2022 m.m.:

• 2a klasės mokinė Simona Polonskytė (mokytoja Aistė Vaikšnorienė) 2022 m. gegužės  16 d.  vykusiame Vilniaus miesto pradinių klasių mokinių piešinių konkurse „MANO GERIAUSIO(S) DRAUGO(ĖS) PORTRETAS“ tarp 1–2 klasių mokinių laimėjo II vietą. Konkursą organizavo Vilniaus Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Bendrojo ugdymo skyrius, Senvagės gimnazija.