NACIONALINIO MOKINIŲ PASIEKIMŲ PATIKRINIMO REZULTATAI

6 klasė

8 klasė

PAŽANGIAUSI GIMNAZIJOS MOKINIAI 2016-2017

2016-2017 m.m.

• 9b kl. mokinių komanda laimėjo II, III vietas (mokyt. Agnė Avižienienė) Vilniaus miesto mokinių proto mūšyje ,,Alkoholiui, tabakui ir kitoms psichoaktyvioms medžiagoms  – NE“.
  • 8a kl. mokinė Eglė Rimšelytė tapo nugalėtoja Vilniaus miesto 7-8 klasių gabių mokinių konkurse ,,Sostinės išminčius“.
  • 6 kl. mokinys Rokas Lileikis anglų kalbos olimpiadoje ,,Kings“ gavo II lygio diplomą.
  • 7 kl. mokinys Lukas Abasovas anglų kalbos olimpiadoje ,,Kings“ gavo III lygio diplomą.
  • 7 kl. mokinys Ignas Kamandulis  anglų kalbos olimpiadoje ,,Kings“ gavo II lygio diplomą.
  • 7 kl. mokinys Edvinas Aliukonis matematikos olimpiadoje ,,Kings“ gavo III lygio diplomą.
  • 8 kl. mokinė Eglė Rimšelytė matematikos olimpiadoje ,,Kings“ gavo I lygio diplomą.
  • 8 kl. mokinė Eglė Rimšelytė tarptautiniame matematikos konkurse ,,PANGEA 2017“ aštuntokų grupėje pateko į geriausių Lietuvos matematikų dešimtuką.
  • 8 kl. mokinė Eglė Rimšelytė (mokyt. Albina Korablikovienė) Vilniaus miesto 7-8 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiadoje laimėjo III vietą.
  • 8 kl. mokinei Odetai Tomkevičiūtei (mokyt. Albina Korablikovienė) už gerus rezultatus Vilniaus miesto 7-8 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiadoje įteiktas  pagyrimo raštas.
  • 8a kl. mokinė Eglė Rimšelytė dalyvavo Vilniaus miesto 8-tų klasių mokinių  fizikos olimpiadoje ir gavo pagyrimo raštą.
  • 6 kl. mokinė Emilija Rimšelytė (mokyt. Farida Gimbickienė) tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra“ pateko į geriausiųjų 50-tuką.
  • 8a kl. mokinė Eglė Rimšelytė (mokyt. Jūratė Bendoraitytė) tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra“ pateko į geriausiųjų 50-tuką.
  • 8 kl. mokinių komanda (mokyt. Jūratė Bendoraitytė) komandinėse varžybose „Matemanija 2017“ laimėjo I vietą.
  • 7a kl. mokinė Rūta Ribikauskaitė (mokyt. Janina Urbonavičienė) respublikiniame konkurse „Istorijos kengūra 2017“ laimėjo auksinį Kengūros diplomą.
  • 8a kl. mokinė Justina Puospėkaitė (mokyt. Janina Urbonavičienė) respublikiniame konkurse „Istorijos kengūra 2017“laimėjo oranžinį Kengūros diplomą.

2015-2016 m.m.:

• 8b kl. mokinių komanda užėmė 4-ą vietą (mokyt. Agnė Avižienienė) žinių ir mąstymo žaidime ,,Protonautai“.
  • 7 kl. mokinė Eglė Rimšelytė  (mokyt. Tatjana Jančenko) Vilniaus miesto 7-8 kl. Gabių mokinių konkurse ,,Sostinės išminčius“ laimėjo I-ą vietą.
  • 8b kl. mokiniai Justas Žygintas Mikulėnas, Viktorija Švabovič ir Robert Valiukevič (mokyt. Agnė Avižienienė) dalyvavo tarptautiniame projekto ,,Sukuosi ratu su paukščiais kartu“ baigiamajame etape- mokomojoje ekspedicijoje Hortobagy nacionaliniame parke Vengrijoje.
  • 7-8 kl. mokinių komanda (mokyt. Jūratė Bendoraitytė) komandinėse Vilniaus miesto matematikos varžybose ,,Matemanija “ užėmė I vietą
  • 8b kl. mokinys Justas Žygintas Mikulėnas (mokytoja Agnė Avižienienė) gavo padėką už turiningą mokslinį tiriamąjį pranešimą respublikinėje gamtos mokslų konferencijoje ,,Tiriamoji veikla gamtamoksliniame ugdyme 2016“.

2014-2015 m.m.:

• 7b kl. mokinys Justas Mikulėnas (mokyt. Agnė Avižienienė) tapo I etapo nugalėtoju respublikiniame mokinių gebėjimų konkurse ,,Lietuvos gamtininkas“
  • 4 kl. mokiniai Vilniaus miesto viktorinoje ,,Langas į gamtą‘‘ (mokytoja Rita Bakšienė) užėmė I vietą.
  • 7a kl. mokinys Justas Žygintas Mikulėnas (mokyt. Agnė Avižienienė) Lietuvos zoologijos sodo organizuotame konkurse ,,Jaunasis gamtininkas‘‘ užėmė II-ą vietą.
  • 5b klasės mokinys Tomaš Kolesnik (mokytoja Tatjana Jančenko) laimėjo III vietą Vilniaus miesto rusų (užsienio) kalbos mažojoje olimpiadoje.
  • 4 kl. mokinys Rokas Varanavičius (mokytoja Rita Bakšienė) tarptautiniame matematikos konkurse PANGEA 2015 laimėjo III-ą vietą.

2013-2014 m.m.:

• Rusų kalbos vertimų konkurse ,,Tavo žvilgsnis‘‘ 3 mokiniai tapo nugalėtojai. (mokyt. Tatjana Jančenko)
  • 5 kl. mokinė Dalia Kančytė anglų kalbos konkurse ,,Olimpic 2014 m‘‘ laimėjo I-ą vietą, 6 mokiniai II-ą vietą, 2 mokiniai III-ą vietą. (mokytoja Kristina Čiapienė)
  • Anglų kalbos konkurse ,,Tavo žvilgsnis‘‘ 14 mokinių pateko į nugalėtųjų sąrašą. (mokyt. Kristina Čiapienė)
  • 12 kl. mokinė Raminta Garbovskytė (mokytoja Reda Našliūnienė) Vilniaus miesto jaunųjų istorikų olimpiadoje užėmė VII-ąją vietą
  • 4 kl. mokinė Greta Vilkončiūtė (mokytoja Jolita Čejauskienė) Vilniaus miesto 3-ų klasių mokinių konkurse ,,Diktanto meistras‘‘ užėmė V-ąją vietą
  • Kamilė Beliūnaitė (mokytoja Rita Bakšienė) Vilniaus miesto 3-ų klasių mokinių konkurse ,,Diktanto meistras‘‘ užėmė IV-ąją vietą
  • 4 kl. mokinė Justina Pečiulytė (mokytoja Vida Volungevičienė) Vilniaus miesto lietuvių kalbos olimpiadoje užėmė IV-ąją vietą
  • 3 kl. mokinė Elzė Audėjūtė (mokytoja Rita Bakšienė) Vilniaus miesto lietuvių kalbos olimpiadoje užėmė VII-ąją vietą
  • 6a kl. mokinys Justas Mikulėnas 5-8 klasių respublikiniame mokinių gebėjimų konkurse ,,Lietuvos gamtininkas‘‘ laimėjo I-ąją vietą
  • 4 kl. mokinys Ignas Repečka (mokytoja Jolita Čejauskienė) Vilniaus miesto 4 klasių mokinių matematikos olimpiadoje užėmė II-ą vietą.

2012-2013 m.m.:

• 3a klasės mokinė Justina Pečiulytė (mokytoja Vida Volungevičienė) Vilniaus miesto 3-ių klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiadoje užėmė II-ąją vietą.
  • 12 klasės mokinė Eglė Marozaitė (mokytoja Albina Korablikovienė) tapo konkurso ,,Labas‘‘ prozos sekcijos II vietos prizininke.
  • 5 klasės mokinys Justas Mikulėnas respublikiniame mokinių gebėjimų konkurse ,,Lietuvos gamtininkas‘‘ laimėjo III-ąją vietą (mokytoja Agnė Avižienienė).
  • 7 klasės mokinys Evaldas Bogdanovič Vilniaus miesto bendrojo ugdymo mokyklų 6-9 klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiadoje užėmė I vietą (mokytoja Tatjana Jančenko).
  • 4a klasės  mokinys Mantas Pipiras Vilniaus miesto 3-4 klasių diktanto konkurse užėmė IV vietą (mokytoja Alvydė Vinkevičienė).
  • 5b klasės mokiniai respublikinėje finansinio raštingumo olimpiadoje užėmė IV vietą (mokytoja Agnė Avižienienė).