DĖKOJAME VISIEMS, JAU SKYRUSIEMS PARAMĄ GIMNAZIJAI

Kviečiame mokinių tėvelius, mokytojus, gimnazijos darbuotojus ir visus neabejingus mokyklos gerovei, iki 2020 m. liepos 1 d. skirti iki 1,2% gyventojų pajamų mokesčio mūsų gimnazijai. Jūsų paskirta parama bus išskaičiuota iš praeitais metais valstybei jau sumokėtų mokesčių ir pervesta į gimnazijos sąskaitą. Tam reikia užpildyti prašymo FR0512(4) formą.

Tikimės Jūsų paramos ir šiais metais. Mums Jūsų parama labai reikalinga!

Norėdami mums skirti 1,2% pajamų mokesčio paramą, galite tai padaryti tokiais būdais

1. Elektroniniu būdu per mokesčių inspekcijos duomenų bazę http://deklaravimas.vmi.lt/arba per internetinę bankininkystę (internetiniame banke pasirinkę elektroninį deklaravimą).
  2. Galite šį prašymą nusiųsti paštu į mokesčių inspekciją (VMI adresu Neravų g. 8, LT-66257 Druskininkai) arba ne karantino metu galite nuvykti į mokesčių inspekciją (VMI) ir ten užpildyti formos FR0512 (Versija 4) prašymą.

Gimnazijos rekvizitai, reikalingi pildant prašymą:

Paramos gavėjo indentifikacinis numeris: 191317260

Paramos gavėjo pavadinimas: Vilniaus Trakų Vokės gimnazija

Nepamirškite užpildyti asmeninių duomenų (1, 2, 3, 4 eilutės), atsiskaitomojo laikotarpio (5 eilutė) bei pasirašyti prašymo apačioje.

Nuoširdžiai dėkojame Jums už palaikymą ir supratimą bei pagalbą gerinant Vilniaus Trakų Vokės gimnazijos mokinių ugdymo sąlygas.

2 procentų gyventojų pajamų mokesčio lėšų panaudojimas 2019 metais

Likutis 2019-01-01 – 7033.88 (pagal sąmatą)

2019 m. pervesta į BĮBA sąskaitą – 5500.00 Eur

Išleista 2019 metais –9371.72 Eur