INFORMACIJA APIE REGISTRACIJĄ Į TAMO

Instrukcija, kurioje žingsnis po žingsnio nurodyta, kaip TAMO e. dienyne turėtų užsiregistruoti mokiniai ir jų tėveliai:

TAMO sistemoje registracijai skirti du raktai:

1) „ASMENINIS RAKTAS“ – raktas, skirtas tik mokinio registracijai;

2) „VAIKO IDENTIFIKATORIUS-RAKTAS“ – raktas, skirtas mokinio tėvų registracijai.

MOKINIO registracija atliekama: www.tamo.lt pasirenkame „Prisijungti“ – > „Registruokis“ – > „Kursiu paskyrą“ – > „Vaiko“. Registruojantis reikia įvesti ASMENINĮ RAKTĄ, sugalvoti naudotojo vardą (jis turi būti unikalus ir dar nenaudojamas kito naudotojo), galiojantį el. pašto adresą ir slaptažodį bei įvesti saugos kodą.

SVARBU! Mokinio paskyrą galima registruoti tik vieną kartą.

MOKINIO TĖVŲ registracija atliekama: www.tamo.lt pasirenkame „Prisijungti“ – > „Registruokis“ – > „Kursiu paskyrą“ – > „Tėvo“. Registruojantis reikia įvesti VAIKO IDENTIFIKATORIŲ-RAKTĄ, vardą bei pavardę ir sugalvoti naudotojo vardą (jis turi būti unikalus ir dar nenaudojamas kito naudotojo), galiojantį el. pašto adresą ir slaptažodį bei įvesti saugos kodą.

SVARBU:

1) registracijos metu, įvedus duomenis ir paspaudus mygtuką „REGISTRUOTIS“, sistema išsiunčia įvestu el. pašto adresu paskyros patvirtinimo laišką, kurioje yra aktyvi nuoroda. Tik ją paspaudus, paskyra tampa susieta su el. paštu.

2) kiekvienas vartotojas registracijos metu privalo įvesti SAVO el. pašto adresą, t.y. jei atliekama tėvų paskyros registracija, reikalingas tėvų el. pašto adresas, jei mokinio – mokinio el. pašto adresas.