TARPTAUTINĖ ANGLŲ KALBOS OLIMPIADA „KINGS“

Rugsėjo 30 – spalio 11 dienomis vyko anglų kalbos KINGS olimpiados kvalifikacinis etapas. Joje dalyvavo 31 mūsų mokyklos moksleivis (2 kl. – 3 kl.). 29 mokiniai pateko į antrąjį turą ir buvo pakviesti dalyvauti finale, kuris vyko spalio 26 d. 10 moksleivių panoro išbandyti savo jėgas.

Vasario 28 d. mus pasiekė taip laukti diplomai. Visi finale dalyvavę mokiniai buvo apdovanoti I – III lygmens diplomais. I – ojo lygmens diplomą gavo Matas Simutis (2 kl.). Mokinys finale padarė tik 1 klaidą ir surinko 99,5 taško. Bendrame rezultate iš 229 dalyvavusių antrokų Matas užėmė 6 vietą, nes pirmas penkias vietas užėmę mokiniai surinko po 100 taškų. II – ojo lygmens diplomu apdovanotas Dovydas Gineitas (2 kl.), III – ojo lygmens diplomai buvo įteikti Oskarui Petkevič (2 kl.), Deimantui Vinčai (2 kl.), Eivilei Pusvaškytei (2 kl.), Dominykai Žilytei (3 kl.), Dainiui Babraičiui (3 kl.), Žilvinui Kopcikui (3 kl.), Faustui Raudeliūnui (3 kl.) ir Tajui Gedminui (3 kl.).

Sveikiname visus mokinius bei linkime sėkmės kituose konkursuose!

Anglų kalbos vyr. mokytoja Kristina Čiapienė