KOVO 11 – OSIOS ŠVENTĖ

Jau 30 metų, kai Kovo 11-osios šventinė nuotaika pasklinda po visą Lietuvą – nuo sostinės iki mažiausių miestelių. Tegul būna šventė kiekvienuose namuose ir kiekvienoje širdyje, juk švenčiame mūsų visų laisvę. Laisvę kalbėti savo kalba, laisvę sakyti savo nuomonę, laisvę patiems kurti savo Tėvynę. Būkime vieningi ir kelkime sau kuo daugiau bendrų tikslų. Tegul svarbiausias jų visada išlieka laisva Lietuva.

J.Biliūnas XX a. pradžioje parašė alegorinį kūrinį ,,Laimės žiburys“, kuriame įprasmino lietuvių tautos ilgą ir sunkią kovą už laisvę.

Gimnazijos mokiniai – nuo pradinukų iki 10-okų – inscenizavo, interpretavo ,,Laimės žiburį“, lietuvių liaudies dainas, pasitelkdami žodį, šokį, muziką.

Scenarijų rašė lietuvių kalbos mokytoja Danutė Drumžlienė, šokius ruošė choreografijos mokytoja Jūratė Tomkuvienė, dainuoti mokė muzikos mokytoja Rita Radzevičienė, salę puošė dailės mokytoja Aušra Venskutonienė, režisavo choreografijos mokytoja Jūratė Tomkuvienė.

Šventės akimirkos.