Respublikinis pramoginių šokių konkursas „Vileišio taurė- 2020“

2020 m. sausio 31 d. Vilniaus Petro Vileišio progimnazijoje vyko smagios, nuotaikingos respublikinės pradinių klasių moksleivių sportinių šokių varžybos „Vileišio taurė- 2020“. Varžybose dalyvavo 11- a 1 klasės ir 15- a 3 klasės mokinių, kurie šokio meno mokosi neformalaus ugdymo šokio būrelyje Trakų Vokės gimnazijoje. Teisėjai dalyvius vertino individualioje įskaitoje skirdami jiems vietas. Pagrindiniai kriterijai, pagal kuriuos šokėjai buvo vertinami, buvo teisinga kūno laikysena, žingsneliai, muzikalumas ir ritmika. Mūsų mokyklos šokėjai iškovojo 3 aukso medalius, 7 sidabro ir 5 bronzos medalius. Aukso medalius iškovojo: Gustė Eglynaitė, Kirilas Logrinenko, Ana Kovalenko. Sveikiname visus dalyvius ir laimėtojus!