ŠIMTADIENIO ŠVENTĖ

Vasario 7 dieną III klasės gimnazistai organizavo 100 – dienio šventę abiturientams, kurio tema „Kariuomenė“. Renginio misija – atrinkti šauktinius į „TVG Garbės kuopos“ rinktinę,  kurie būtų ištikimi savo šaliai, mokyklai ir draugams. Abiturientams reikėjo dalyvauti fizinio parengtumo patikroje, atlikti „Galiūnų“ bei „Pusiausvyros“ rungtis. Vėliau šauktinių laukė medicininė patikra, kurios metu buvo tikrinami plaučiai ir pulsas. Trečios patikros metu buvo tikrinami socialiniai įgūdžiai, kur reikėjo  vienas kitam perduoti informaciją. Abiturientams buvo paskirti namų darbai, kuriuos jie turi atlikti per 100 dienų, o rezultatus pristatyti per paskutinio skambučio šventę.

Organizatoriai padovanojo abiturientams kareivišką davinį, linkėdami mokėti palaikyti vienas kitą, mokėti ištiesti pagalbos ranką vienas kitam, mokėti pasidalinti vienu kąsniu. Ir įteikė  kaladę, apkaltą 100 ąžuolo lapų. Skaičiuodami paskutines dienas gimnazijoje abiturientai plėš ąžuolo lapus, ant kurių ras jaunimo tarpe vartojamų žargonų paaiškinimus…