VASARIO 16-OSIOS ŠVENTĖ GIMNAZIJOJE

Vasario 16- oji užima ypatingą vietą lietuvių tautos ir Lietuvos valstybės istorijoje.  Tai mūsų valstybės gimimo diena. Minėdami šią dieną, mes turime pakankamai motyvų pamąstyti apie savo protėvių politinę kultūrą ir drąsą, parenkant kelią lietuvių tautai Europos žemyne bei pasaulyje. Tėvynė- tai šventas žodis, kuris atplėšia mokslininką nuo knygos, atitraukia valstietį nuo arklo, valdininką nuo rašomojo stalo ir surenka visus prie vienos vėliavos, į kurią žiūri didvyrio drąsumu ir kankinio pasiaukojimu. Žodis „laisvė“ skamba lyg vartai, už kurių slypi viskas, ko geidi.

Pradinių klasių mokiniai Valstybės atkūrimo dieną paminėjo renginiu ,,Tėviškės taku“. Jie šokiais, dainomis  pristatė Lietuvos regionus. (ruošė muzikos mokytoja Rita Radzevičienė)

Vyresnių klasių mokiniai organizavo renginį „Dainuoju Lietuvai“. Jie dainavo dainas apie Tėvynę, Lietuvą, laisvę. (ruošė klasių auklėtojai, muzikos mokytoja Rita Radzevičienė).