„EKOLOGIŠKUMO VIRUSAS PLINTA 2019“

2019 m. lapkričio 21-22 dienomis Vilniaus Žirmūnų gimnazijoje vyko respublikinis aplinkosaugos konkursas „Ekologiškumo virusas plinta 2019“, kurį organizavo  Vilniaus Žirmūnų gimnazija ir Jaunųjų Žaliųjų organizacija bei Vilniaus miesto Savivaldybė.

Mūsų gimnaziją atstovavo 3 komandos: ,,Gamtos mylėtojai‘‘ 5b kl.,  ,,Ekomanija‘‘ 6 kl. mokiniai su mokytoja Agne Avižieniene ir ,,Ozonas‘‘ 5a kl. mokiniai su mokytoja Ina Razmislevičiene.  Konkurso tikslas – skatinti mokinius atkreipti dėmesį į aplinkosaugos problemas, skatinti domėtis jų atsiradimo ir sprendimo būdais. Iš 20 dalyvavusių Vilniaus miesto 5-6 klasių komandų, mūsų komandos užėmė 5, 6 ir 8 vietas. Konkurso metu moksleiviams buvo siekiama perteikti ekologijos ir aplinkosaugos žinias bei įgūdžius, ypatingą reikšmę teikiant tinkamam atliekų tvarkymui, racionaliam resursų naudojimui. Konkurse, atlikdami praktines – kūrybines užduotis,  mokiniai bendradarbiavo ir išradingai bei kūrybingai savo žinias taikė praktikoje.

Visos komandos apdovanotos padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis.