VILNIAUS MIESTO MOKYKLŲ ŽAIDYNIŲ KVADRATO VARŽYBOS

Gimnazijos 4a (mokytoja  A.Vaikšnorienė) ir 4b (mokytoja  R.Kasperavičiūtė) klasių mokiniai dalyvavo Vilniaus miesto mokyklų žaidynių kvadrato varžybose. Komandą papildė ir 3a (mokytoja  I.Baublienė) bei 3b (mokytoja  D.Šaulinskienė) klasių mergaitės. Kvadrato komandą visur lydėjo bei prireikus teisėjavo gimnazijos fizinio ugdymo mokytojas K.Bačkis.

Pirmosios varžybos vyko Vilniaus Naujininkų mokykloje. Gimnazijos mokiniai varžėsi  su Naujininkų mokyklos, Vaduvos darželio – mokyklos ir Vytės Nemunėlio pradinės mokyklos komandomis. Visas tris komandas įveikę rezultatu 2:0, pateko į žaidynių pusfinalį.

Pusfinalio varžybos vyko Vilniaus Viršuliškių mokykloje. Trakų Vokės gimnazijos mokiniai  rungėsi  su Vilniaus Viršuliškių komanda. Ir šią komandą įveikę rezultatu 2:0, pateko į žaidynių finalą bei  į stipriausių Vilniaus miesto komandų ketvertuką.

Finalinės rungtynės vyko M.Mažvydo progimnazijoje. Finale mūsų mokyklos mokiniai rungėsi  su M.Mažvydo, VGTU inžinerijos licėjaus ir Žėručio  mokyklų komandomis.  Vilniaus Trakų Vokės gimnazijos komanda užėmė 4 vietą.

Sveikiname 3 – 4 klasių kvadrato komandą !!!