SIDABRO MEDALIS VAIKŲ IR JAUNIMO MUAYTHAI ČEMPIONATE

Mia Bazytė iškovojo sidabro medalį pasaulio vaikų ir jaunimo Muaythai čempionate! Istorinis Lietuvos pasiekimas Muaythai federacijoje! Mia sporto klubo "Lotosas" trenerio Andrejaus Lotosas Zemitan mokinė sportininkė. Mia per savaitę trukusį čempionatą kovojo tris kartus, pralaimėjo finale atstovei iš Turkijos, todėl užėmė II vietą. Tai didelis pasiekimas Muaythai istorijoje, nes tai pirma mergaitė, iškovojusi tokią aukštą pergalę. Aleksandras Kapanadzė taip pat yra Andrejaus Lotoso Zemitan mokinys sportininkas, tačiau jam pralaimėjimą lėmė psichologinis trukdis. Mijos ir Aleksandro dar laukia kiti turnyrai ir čempionatai, kuriuose jie taps dar stipresni, ir pasiruoš kitam čempionatui 2020 metais Malaizijoje.

Straipsnis