DIDŽIUOJAMĖS MŪSŲ PASIEKIMAIS

Norime pasidžiaugti mūsų 2022-2023 metų abiturientų pasiekimais. Šalies reitingų lentelėje tarp 60 geriausiai išmokančių anglų kalbos, gimnazija yra 45 vietoje (mokytoja Jolanta Chludokienė), istorijos (14 vieta) mokytoja Reda Našliūnienė , biologijos (49 vieta)  mokytoja Agnė Avižienienė, rusų (52 vieta) mokytoja Tatjana Jančenko. Gimnazijų reitingas buvo sudarytas pagal valstybinių egzaminų rezultatus.
Viena abiturientė iš lietuvių kalbos (mokytoja Albina Korablikovienė) ir anglų kalbos (mokytoja Jolanta Chludokienė) gavo po 100 balų. Dar du gimnazistai gavo po vieną šimtuką iš anglų kalbos ir lietuvių kalbos. (mokytojos Jolanta Chludokienė ir Albina Korablikovienė).
Vilniaus Trakų Vokės gimnazija 2023-2024 m.m. gali pasidžiaugti ne tik brandos egzaminų rezultatais, bet ir akademiniais, meniniais, sportiniais pasiekimais.
III klasės mokinys Mantas Gruzdzevičius (mokytoja Kristina Čiapienė) Vilniaus miesto anglų kalbos olimpiadoje užėmė II vietą.
Ib klasės mokinė Kamila Nevero (mokytoja Agnė Avižienienė) Vilniaus miesto biologijos olimpiadoje užėmė III vietą.
1-4 klasių mokiniai puikiai pasirodė Vilniaus P. Vileišio progimnazijoje vykusiame respublikiniame šokių konkurse ,,Vileišio taurė -2024 . 30 mokinių užėmė pirmas vietas, 27mokiniai – II  ir 20 mokinių-  III vietas. (mokytoja Jūratė Tomkuvienė).
6b klasės mokinė Sofija Urliuk tapybos darbų plenere ,,Medeinos globoje 2023  (mokytojas Justas Vėbra).
Gimnazijos lėkščiasvydžio komanda (mokytojas Kęstutis Bačkis) Lietuvos jaunimo lėkščiasvydžio čempionate iki 14 metų, vaikinai ir merginos užėmė I vietas. Merginos amžiaus grupė iki 19 metų užėmė I vietą, vaikinai amžiaus grupėje iki 16 metų užėmė III vietą. Vaikinai amžiaus grupėje iki 19 metų užėmė II vietą.