ŽUVĖDROS KLUBO VAIKINAI PADOVANOJO LIETUVAI BRONZĄ

Europos klubų III čempionato finaliniame etape, Žuvėdros klubo vaikinai, kurioje dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai Leonardas Kazakovas, Danielius Petkevič ir Nedas Razma  kovėsi dėl patekimo į Europos klubų II čempionatą. Mūsų gimnazijos mokinius ruošė treneris Rimantas Čaikauskas.  Rungtynės su šeimininkais, Gibraltaro žolės riedulininkais, buvo itin atkaklios, tačiau namų aikštelėje rungtyniavę sportininkai iškovojo pergalę rezultatu 3:1. Žuvėdros klubo vaikinams trūko mažo žingsnelio pereiti į Europos klubų II čempionatą. Bendroje įskaitoje vaikinai liko III vietoje. Treneris ir komanda džiaugėsi puikiu pasirodymu ir gera komandine nuotaika! Čempionato metu vaikinai įmušė net 12 įvarčiu.