DIDŽIUOJAMĖS MŪSŲ PASIEKIMAIS

Norime pasidžiaugti mūsų 2021–2022 metų abiturientų pasiekimais. Žurnalo „Reitingai“ atliktu Lietuvos gimnazijų reitingavimu mūsų gimnazija užėmė 44 vietą tarp 100 geriausių respublikos gimnazijų (354 mokyklos). Gimnazijų reitingas buvo sudarytas pagal valstybinių brandos egzaminų rezultatus.

Vilniaus Trakų Vokės gimnazija 2022–2023 m. m. gali pasidžiaugti ne tik brandos egzaminų rezultatais, bet ir akademiniais, meniniais, sportiniais pasiekimais. Mokytojos Agnės Avižienienės ruošti net septyni mokiniai Vilniaus miesto 5-8 klasių biologijos olimpiadoje užėmė I, II, III vietas. 7a kl. mokinys Ąžuolis Kasperavičius respublikinėje biologijos olimpiadoje užėmė III vietą.

Mokytojos Inos Razmislevičienės ruoštų 5a, 7b ir 8a klasių mokinių komanda Vilniaus miesto bendrojo lavinimo mokyklų nuotoliniame konkurse – viktorinoje ,,Suteik pirmąją pagalbą draugui“ iškovojo visas tris prizines vietas.

Mokytojos Jolantos Chludokienės ruošta III klasės mokinė Gabija Bujauskaitė Vilniaus miesto anglų kalbos olimpiadoje laimėjo V vietą ir pateko į respublikinį šalies etapą, kur rungėsi su geriausiais Lietuvos mokiniais.

Mokytojos Romenos Amosėjevaitės  ruoštas II klasės mokinys Alen Urliuk Vilniaus miesto informacinių technologijų olimpiadoje užėmė III vietą.

Meniniai pasiekimai:

7b klasės mokiniai Viktoras Razma ir Emilija Kopytovaitė (mokyt. Renata Kazlauskienė) Vilniaus vaikų ir jaunimo centro organizuotame konkurse ,,Prikelk daiktą antram gyvenimui tapo nugalėtojais.
II klasės mokinė Viltė Lapėnaitė (mokytoja Renata Kazlauskienė) Vilniaus universiteto botanikos sodo organizuotame floristikos konkurse „Dūzgiam Kalėdas sode” užėmė II vietą.

Konkurse „Vileišio taurė – 2023” (mokytoja Jūratė Tomkuvienė) 1-4 klasių mokiniai iškovojo pirmąsias vietas.
Konkurse ,,Street dance rhythm – 2023” (mokytoja Jūratė Tomkuvienė) pirmąsias vietas iškovojo 5 b klasės mokinė Gabrielė Srugytė, 6 b klasės mokinės Deimantė Jakimauskaitė, Beatričė Devinytė. Geriausia grupės šokėja išrinkta 5 b klasės mokinė Sandra Kalčinskytė.

Mokytojo Kęstučio Bačkio ugdytiniai Lietuvos bei tarptautiniuose lėkščiasvydžio čempionatuose nuolatos užima prizines vietas.

Trenerio Rimanto Čaikausko auklėtiniai uždarų patalpų U-10, U-12 čempionatuose užėmė I, II vietas.
Lietuvos vaikų riedulio U-12 uždarųjų patalpų finalinėse varžybose  (treneris Rimantas Čaikauskas) Vilniaus sostinės Tauro berniukų komanda iškovojo II vietą!
Rimanto Čaikausko auklėtiniai Nedas Razma, Danielius Petkevič, Leonardas Kazakovas – Lietuvos žolės riedulio suaugusiųjų II vietos laimėtojai.
Viktoras Razma, Liutauras Vaičiūnas – Lietuvos vaikinų iki 16 metų, U-16 visečempionai.
Nedas Razma, Danielius Petkevič, Leonardas Kazakovas yra Lietuvos žolės riedulio nacionalinės rinktinės žaidėjai.