KŪRYBOS IR SPORTO MARATONAS

Jau tradiciniu tapęs „Kūrybos ir sporto maratonas“ vyko ir šiemet… Gruodžio 13–17 dienomis 5 – 8 ir I – IV gimnazinių klasių mokiniai dalyvavo mokytojos Renatos Kazlauskienės rengiamame maisto gamybos maratone, kurio metu mokiniai mokėsi gaminti – kepti, virti , o skaniais paruoštais patiekalais vaišinosi kartu su bendraklasiais.

Be to, mokytojai Marytė Naruševičienė ir Kęstutis Bačkis kvietė 5 – 7 klasių mokinius rungtyniauti kvadrato varžybose; žaidimo taisyklės buvo specialiai pritaikytos „Kūrybos ir sporto maratonui“.  Šiose varžybose daugiausiai pergalių pasiekė 6b klasės mokiniai. 8 bei I – IV gimnazinių klasių mokiniams vyko tinklinio varžybos. Atskirai varžėsi merginos ir vaikinai, o daugiausiai pergalių tarp merginų komandų iškovojo 11 klasės merginos, o tarp vaikinų nenugalimi buvo dvyliktokai.