LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENA

Minint Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną lietuvių kalbos mokytoja  Danutė Drumžlienė su 5a klasės mokiniais kūrė gražiausią sakinį apie Lietuvą, jį iliustravo, su 7 klasės mokiniais vyko diskusija „Kodėl lietuvių kalba pati gražiausia?“, Ib ir III klasėse – viktorina „Naršyk, ieškok, žinok“ . Šios pamokos skirtos paminėti gimtosios kalbos dienas. Lietuvių kalbos mokytoja Albina Korablikovienė su 6a ir 6b klasių mokiniais kūrė eilėraščius apie Lietuvą akrostichu (eilučių pirmosios raidės, skaitant tekstą nuo viršaus į apačią, sudaro žodį „Lietuva“), Inga Orencaitė su 5b ir Ia klasės mokiniais kūrė sveikinimo atvirukus Lietuvai. Paminėdami svarbią mūsų valstybei dieną turime žinoti, kad gerbti turime kiekvieno žmogaus tėvynę, o savąją privalome mylėti.

Lietuvių kalbos mokytoja Inga Orencaitė