Mokytojų diena

,,Mokytojas – tai žmogus, kuris išugdo dvi mintis ten, kur anksčiau buvo viena.” ( E. G. Habardas)

Spalio 5 dieną Vilniaus Trakų Vokės gimnazijoje buvo paminėta Mokytojų diena.  Tai vienintelė diena, kada mokytojai gali pailsėti nuo sunkaus darbo ir leisti mokiniams jais pasirūpinti. Iš pat ryto trečios ir ketvirtos gimnazijos klasių mokiniai pasitiko mokytojus prie jų kabinetų durų. Pirmas dvi pamokas jie buvo mokytojų pagalbininkai, o likusias pamokas turėjo vesti savarankiškai. Po šio darbo dauguma mokinių, vedusių pamokas, suprato, kad pedagogo profesija išties sunki ir reikalaujanti daug kantrybės.

Kol mokiniai vedė pamokas, mokytojai susirinko į gimnazijos aktų salę. Čia mokytojus pasveikino pradinių klasių mergaitės, kurios pašoko, o pirmos gimnazijos klasės merginos atliko dainą. Toliau visi pedagogai buvo suskirstyti į tris skirtingas mokomųjų dalykų grupes: dailės, šokių ir technologijų. Jie tapo mokiniais ir turėjo kolektyviai atlikti skirtas kūrybines užduotis. Dailės grupelė sukūrė originalų šiuolaikinės mokytojos portretą, technologai iškepė obuolių pyragą, o šokėjų grupė parodė sukurtą energingą ir jaunatvišką šokį. Likęs laikas buvo skirtas poilsiui. Mokytojai ragavo paruoštas vaišes ir savo iškeptą pyragą, linksmai šnekučiavosi ir džiaugėsi savo profesine švente.

Tradiciniai renginiai