TARPTAUTINIS DAINŲ KONKURSAS „MŪSŲ LAISVĖS ŽENKLAI“

Kovo 25 d. Vilniaus Trakų Vokės 5-7 kl. moksleivių ansamblis dalyvavo Tarptautiniame 5 – IV kl. mokinių meninės kūrybos (literatūrinių miniatiūrų, piešinių, suvenyrų, dainų) konkurse „Mūsų laisvės ženklai“. Konkursas vyko Kaune, Karininkų ramovėje. Mūsų gimnazijos moksleiviai atliko dainą „Stinta pūkis“. Ši daina kilusi iš Mažosios Lietuvos, mus pasiekė iš Juodkrantės žvejų ir žodžiu perduota iš kartos į kartą. Dainos kūrybinė idėja gimė 2023 m. birželio mėnesį gimnazijoje organizuotos vasaros stovyklos metu, dirbant Reggio Emilia ugdymo metodika. Šiemet Tarptautiniame konkurse „Mūsų laisvės ženklai“ Trakų Vokės gimnazijos mokiniai užėmė III vietą.
Mokinius konkursui paruošė vyr. muzikos mokytoja Rita Radzevičienė (daina), vyr. šokio mokytoja Jūratė Tomkuvienė (choreografija) ir technologijų mokytoja metodininkė Renata Kazlauskienė (kostiumai). Džiaugiamės ir sveikiname mokinius ir mokytojas už jų meninį talentą. Dalyvavimas konkurse ir nugalėjimas yra pasiekimas, kuriuo verta didžiuotis.