VAIKŲ GYNIMO DIENA

Birželio 1 d. Vilniaus Trakų Vokės gimnazijos stadione vyko renginys, skirtas Vaikų gynimo dienai paminėti. Koncerte dalyvavo šokių mokytojos Jūratės Tomkuvienės ruošti mokiniai, dainavo 1 – II klasių mokiniai, kuriuos ruošė muzikos mokytoja Rita Radzevičienė.
Po nuotaikingo koncerto vyko orientacinės – dalykinės  varžybos, kuriose dalyvavo 5–II klasių mokiniai. Pirmą vietą laimėjo 5a kl., antrą vietą – 8b kl, III vietą 6b kl. mokiniai. Laimėjusios  komandos buvo apdovanotos kamuoliais.
Ačiū ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogėms, pradinių klasių mokytojoms, muzikos mokytojai Ritai Radzevičienei, fizinio ugdymo mokytojams Kęstučiui Bačkiui ir Marytei Naruševičienei, šokių mokytojai Jūratei Tomkuvienei suorganizavusiems nuostabią šventę vaikams.