MENINIO SKAITYMO KONKURSAS

Sausio mėnesį Vilniaus Trakų Vokės gimnazijoje vyko tradicinio meninio skaitymo ,,Žodžiai iš vaiko širdies“ konkurso I etapas, kuriame dalyvavo 1-4 klasių mokiniai.  Visus dalyvius ir svečius pasveikino 1b klasės mokiniai (mokytoja R.Bakšienė) ir 2a klasės mokiniai (mokytoja J. Čejauskienė), kurie pristatė meninę kompoziciją pagal Kęstučio Kasparavičiaus pasaką ,,Skraidančios knygos“.  Mažuosius skaitovus vertino mokytojų komisija: direktoriaus pavaduotoja ugdymui R. Našliūnienė, lietuvių kalbos mokytoja I. Orencaitė bei pradinių klasių mokytojos.

1-2 klasių mokinių grupėje nugalėtoja tapo 1a klasės mokinė Justėja Juzėnaitė  (mokytoja R.Damijonaitienė), o 3-4 klasių mokinių grupėje – Adrija Žibelytė (mokytoja R.Kasperavičiūtė). Visiems skaitovų konkurso dalyviams buvo įteikti padėkos raštai už dalyvavimą.