Tarpmokyklinis respublikinis projektas “Pasveikinkime vieni kitus”

Gruodžio mėnesį  1-2 klasių  mokiniai  dalyvavo respublikiniame tarpmokykliniame anglų kalbos, dailės ir technologijų integruotame projekte Let‘s Greet Each Other (,,Pasveikinkime vieni kitus“).

Trakų Vokės gimnazijos mokiniai pasikeitė Kalėdiniais atvirukais su Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazijos  mokiniais. Projekto tikslas – ugdyti pradinių klasių mokinių kūrybiškumą, bendrauti anglų kalba ir skatinti bendradarbiavimą tarp mokyklų bei mokytojų.

Gruodžio 13-22 dienomis gimnazijoje vyko atvirukų paroda. Patys  mokiniai  išrinko įspūdingiausius darbus. Šauniausių darbų autoriais tapo Magdė Gerbutavičiūtė (2a kl.), Ūla Gamulytė (2a kl.), Milda Rinkevičiūtė (2a kl.), Milda Vilutytė (2a kl.), Amanda Dapkevičiūtė (1b kl).  Mokinius ruošė pradinių klasių mokytojos Rita Bakšienė, Jolita Čejauskienė ir anglų kalbos mokytoja Kristina Čiapienė.