4 KLASIŲ KOMANDA RESPUBLIKINIAME APLINKOSAUGOS KONKURSE

Lapkričio 21 dieną Vilniaus Žirmūnų gimnazijoje vyko respublikinis aplinkosaugos konkursas ,,Ekologiškumo virusas plinta 2019“.

Konkursą organizavo Vilniaus Žirmūnų gimnazija, Jaunųjų žaliųjų organizacija ir Vilniaus miesto savivaldybė. Mūsų gimnazijai atstovavo 4-ų klasių komanda ,,Trakų Vokės žiniukai“ su mokytojomis Aiste Vaikšnoriene ir Rasa Kasperavičiūte.
Konkursas vyko etapais. Komanda nuotaikingai prisistatė, atsakinėjo į klausimus, analizavo įvairias ekologiškumo situacijas, gamino žaisliukus iš antrinių medžiagų. Norime pasidžiaugti gimnazijos mokiniais, kurie po konkurso grįžo ne tik su puikia nuotaika, diplomais, atminimo dovanėlėmis, stilingomis ausinėmis, bet ir iškovota III vieta!
Nuoširdžiai sveikiname komandos narius ir mokytojas!!!