Anglų kalbos renginys „Trick ir Treat. It‘s Halloween“

Helovinas – šventė, vykstanti spalio 31d. JAV šios šventės metu vaikai dėvi specialius kostiumus ir vaikšto po žmonių namus, sakydami „Pokštas arba saldainis“ (angl. „Trick or Treat“). Daugelis iš moliūgų išsiskaptuoja žibintus. Taip pat šios šventės metu yra pasakojamos istorijos, žiūrimi siaubo filmai, krečiamos šunybės.

Spalio 23d. mūsų mokykloje vyko Helovino renginys, kurį organizavo anglų kalbos mokytojos Kristina Čiapienė ir Jolanta Chludokienė.  Jame dalyvavo 5 komandos, sudarytos iš 2kl., 3kl. ir 5 kl. mokinių. Renginį vedė  IIa klasės mokinė Milda Žvirblytė. Mokiniai linksmai leido laiką vykdydami įvairiausias užduotis: kūrė baisiausius skeletus, kostiumus, tikrino savo žinias apie Helovino šventę, sprendė kryžiažodžius, klausėsi baisiausios istorijos bei patys jas kūrė. Aktyviausia ir gudriausia komanda, kurią sudarė Augustas Morkūnas (2b kl.), Žilvinas Kopcikas (3a kl.), Mia Bazytė (5b kl.) ir Juta Aliukonytė (5b kl.), buvo apdovanota diplomais ir atminimo dovanėlėmis, o kitoms komandoms buvo skirtos padėkos už dalyvavimą.

Anglų kalbos mokytoja Kristina Čiapienė