MOKYTOJŲ DIENOS ŠVENTĖ

Spalio 4-tą dieną Vilniaus Trakų Vokės gimnazijoje buvo minima Mokytojų diena. Tai vienintelė diena, kada mokytojai gali pailsėti nuo sunkaus darbo ir leisti mokiniams jais pasirūpinti. Tai diena, kai mokytojams tariami sveikinimo žodžiai yra patys nuoširdžiausi, nes jie tikri, jie – iš širdies.

Pirmos pamokos metu visi abiturientai beldėsi į kiekvieno mokytojo duris ir dėkojo už jų indėlį bei dovanojo po gėlę. Per 4 pamoką visi mokytojai buvo kviečiami į aktų salę, kur vyko renginys, skirtas Mokytojų dienai paminėti, kurį organizavo abiturientai bei jų auklėtoja Agnė Avižienienė. Čia mokytojus pasveikino pradinių klasių mokiniai, kurie atliko du šokius, bei padainavo. 8b kl. mokinė Ieva Vinkevičiūtė mokytojus pasveikina savo kūrybos daina. Toliau visi pedagogai buvo suskirstyti į tris skirtingas mokomųjų dalykų grupes: lietuvių, matematikos ir istorijos. Jie tapo mokiniais ir turėjo kolektyviai atlikti skirtas kūrybines užduotis. Mokytojai ragavo paruoštas vaišes, linksmai šnekučiavosi ir džiaugėsi savo profesine švente.