Vokė bėga

Trakų Vokės gimnazija įrodė, kad Vokė gali bėgti…

Rugsėjo 16 dieną Trakų Vokės gimanzijos stadione prasidėjo bėgimo šventė „Vokė bėga 2015“. Šventės tikslas buvo pakviesti kuo daugiau dalyvių iš gimnazijos bendruomenės, Trakų Vokės darželio bei gyvenvietės. Tikslas įgyvendintas: šventėje dalyvavo daugiau nei 150 dalyvių. Dalyviai rinkosi bėgimo distancijas ir turėjo įveikti 300 m, 600 m, 1000 m, 3000 m, 5000 m bei 10000 m distancijas. Daugiausiai dalyvių bėgo trumpiausias (300 metrų ir 600 metrų) distancijas, kadangi šiose distancijose dalyvavo Trakų Vokės darželio auklėtiniai, gimnazijos priešmokyklinė grupė ir gimnazijos pradinių klasių mokiniai. Greičiausiai 300 metrų įveikė Ieva Rudokaitė (1 min. 34 sek) ir Arijus Krušinskas (1 min. 25 sek), o 600 metrų distancijoje greičiausi buvo Viktorija Bezuško (2 min. 45 sek) ir Aleksandras Kapanadzė (2 min. 33 sek). Vėliau dalyviai rungtyniavo ilgesnėse distancijose. 1000 metrų greičiausiai tarp merginų nubėgo Dalia Kančytė, kuri distanciją įveikė per 9 min ir 44 sek, tarp vaikinų greičiausias buvo Marius Dančenko, jo laikas – 9 min. 36 sek. Populiariausia distancija, kurią rinkosi dalyviai, buvo 3 km bėgimas. Merginų grupėje pirmąją vietą iškovojo Veronika Abramenko, kuri distanciją įveikė per 19 min. 32 sek, o vaikinų grupėje pirmasis buvo Bartas Aleksandravičius (jo laikas – 14 min. 46 sek.) Taip pat šią distanciją įveikė ir technologijų mokytoja Renata Kazlauskienė, kuri atbėgo  ketvirta. Kitose distancijose dalyvaujančių merginų skaičius sumažėjo ir 5 km distancijos nesisirnko nei viena mergina, šią distaciją įveikė tik biologijos mokytoja Agnė Avižienienė ir ji tapo šios distancijos nugalėtoja. O Miroslavo Zniščinskij šioje distancijoje niekas negalėjo pavyti, jis nuo artimiausio varžovo atsiplėšė 9 minutėmis ir iškovojo pirmąją vietą (jo laikas – 25 min. 46 sek.). 10 kilometrų bėgo tik vaikinai, tarp kurių ir vienas buvęs mokinys – Daumantas Petrovas, kuris ir buvo nepralenkiamas šioje distancijoe, jis artimiausius varžovus aplenkė daugiau nei 12 minučių ir tapo šios rungties nugalėtoju (jo laikas – 46 min. 52 sek). O tarp gimanzistų geriausią ištvermę pademonstravo Mantas Juozėnas, kuris 10 kilometrų distanciją įveikė per 59 minutes ir 35 sekundes.