APKLAUSA

Elektroninis dienynas

Archyvas

„KALĖDOS TARP LĖKTUVŲ“

Šiemet mūsų gimnazijos pirmų, antrų ir ketvirtos klasių mokiniai pamėgino pažvelgti į didžiąsias metų šventes – Šv. Kalėdas ir Naujuosius metus – netradiciškai. Su mokiniais nutarėme  apsilankyti Kaune ir įsitikinti, ar tikrai visus metus lauktas Kalėdų Senelis gali pasirodyti esąs puikus pilotas, „pilotuojantis“ ne tik elnių traukiamas roges,

bet ir tikrą šiuolaikinį lėktuvą. S.Dariaus ir S.Girėno oro uoste vaikai pasitiko lėktuvu atskridusį Kalėdų Senelį su dovanomis. Kalėdų Senelis išmokė pradinukus lankstyti lėktuvėlius. Vaikai savo išlankstytais spalvotais lėktuvėliais papuošė kalėdinę eglutę, prie kurios visi  žaidė, rengė viktorinas, dėliojo dėliones. Gerai pašėlioję, vaikai su Kalėdų Seneliu susėdo prie kalėdinio arbatos stalo. Čia visų laukė įdomi viktorina ir gebėjimų išbandymas skrydžių imituokliuose. Nejučia atėjo laikas išlydėti Kalėdų Senelį ir vykti namo. Kad įspūdžių būtų dar daugiau, mokiniai apsilankė Tado Ivanausko zoologijos muziejuje.