2A KL. ADVENTO VAKARONĖ

Gruodžio 12 d. 2a klasėje vyko Advento vakaronė. Prieš vakaronę mokiniai mokėsi savo rankomis gaminti šiaudinius sodus, juos verti mokė mokinio Ąžuolio mamytė Alma Kasperavičienė. Vaikai įsitikino, kad tai didelės kantrybės, susikaupimo ir kruopštumo reikalaujantis darbas, suprato, kad ne kiekvienas iš pirmo karto gali įvaldyti šį kūrybos procesą.

Po pamokėlės mokiniai su mokytojos Aistės Vaikšnorienės ir kelių mamyčių pagalba padengė stalą atneštiniais Kūčių patiekalais ir su nekantrumu laukė etnografės Dalios Mockevičienės. Etnografė atvyko su dukra. Ji supažindino mokinius su lietuvių liaudies papročiais ir tradicijomis, leido ir patiems mokiniams pajusti bei išgyventi Advento laikotarpio dvasią per žaidimus, burtus, dainas ir pasakas.