PASAULINĖ GYVŪNŲ DIENA

Pasaulis kasmet spalio 4-ąją pažymi Pasaulinę gyvūnų dieną. Pasaulinės gyvūnų dienos misija – pagerbti visas gyvūnų gyvybės formas bei žmonijos ir gyvūnijos tamprų ryšį, padėkoti gyvūnams už jų didžiulę svarbą žmonėms, suteikiant gyvenimui daugiau džiaugsmo ir prasmės.

Vilniaus Trakų Vokės gimnazijos pradinių klasių mokiniai ir mokytojai nutarė prisidėti prie šiai dienai skirto projekto „Pasaulinė gyvūnų diena“. Mokiniai klasėse per pamokas kalbėjo tema „Kokius gyvūnus auginu namuose“. Mokiniai atsinešė savo keturkojų draugų nuotraukas ir pasakojo apie juos. Per dailės ir technologijų pamokas vaikai piešė įvairius gyvūnus. Projekto veiklą apibendrino kiekvienos klasės mokinių  sukurtų plakatų paroda „Gyvūnų pasaulis“. Visiems mokiniams įteiktos padėkos už aktyvų dalyvavimą projekte.