APKLAUSA

Archyvas

MOKINIŲ PRIĖMIMAS Į GIMNAZIJĄ

SVARBU !!!

Prašymai dėl priėmimo į gimnaziją (1-okams ir naujokams) pildomi tik internetu susikūrus paskyrą www.vilnius.lt, arba jungiantis tiesiogiai per elektroninę bankininkystę arba kitą elektroninės atpažinties priemonę iki 2017-05-26. Po šios datos prašymai bus taip pat priimami, jeigu bus laisvų vietų.

Kitų klasių mokiniai, tęsiantys mokslą mūsų gimnazijoje (5-oje, 9-oje ir 11-oje klasėse), direktoriui teikia tik popierinį prašymą, atvykę į raštinę.

Prie prašymo pridedami dokumentai prisegami skenuoti arba fotografuoti. Papildomus dokumentus prisegti galima bet kada, nebūtinai registracijos metu.

Prisijungimas prie sistemos ir visa informacija: www.vilnius.lt/mokykla

Čia rasite ir mokyklų žemėlapį, ir tvarką, ir atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus (DUK). Prašome susipažinti!

Atkreipiame dėmesį, kad prašymo pateikimo data jokios pirmenybės nesuteikia.

Pirmenybė teikiama asmenims, gyvenantiems mokyklai priskirtoje aptarnavimo teritorijoje (daugiau pirmumo kriterijų matysite priėmimo tvarkoje).

Prašome susipažinti su instrukcija, kaip užpildyti prašymą  https://darzelis.vilnius.lt/new/subsystems/darzeliai/files/mokyklos_project.mp4

Aktualus straipsnis apie registraciją Rytoj pradedama elektroninė registracija į Vilniaus mokyklas