VAIKŲ GYNIMO DIENA

Vaikai – tai šeimos židinys, saugantis, globojantis, tausojantis, suteikiantis šeimai pilnatvės jausmą ir šilumą. Tai kūdikio alsavimas į ausį, pirmoji šypsena vidurnaktį, atpažinus mamą, ant kelių parklupęs tėtis, pasiruošęs apsaugoti pirmus žingsnius žengiantį sūnų, skaudžios pirmosios traumos, iki ašarų mieli pirmieji: „Myliu tave“. Vaikai – tai gyvenimo gėlės, kurios auga taip, kaip jas prižiūri, tai džiaugsmas, rūpestis, laimė… Tai meilė, kuri tapo matoma, tai mūsų gyvenimo šviesa!

Vaikai – Dievo meilės angelai, gražiausia Dievo dovana, skirta mums, kad nebūtume vieniši. Vaikai – kasdienis rūpestis ir džiaugsmas, tai gyvenimas! Be jų nebūtų gyvenimo prasmės! Vaikai – tai gyvenimo pilnatvė, tai stebuklas, suteikiantis gyvenimui prasmę.

Birželio 1 – ą dieną gimnazijoje vyko renginys, skirtas Vaikų gynimo dienai paminėti. Renginį organizavo lietuvių kalbos mokytoja Inga Orencaitė, renginį vedė III gimnazijos klasės mokinės Agnė Guobytė ir Gabrielė Maconkaitė. Renginyje šoko priešmokyklinės grupės vaikučiai, taip pat skambėjo 2a, 2b, 7a klasės mokinių dainos „Nai, nai, nai“ ir „Labas“, „Vakaro žvaigždė“, „Trys minutės takelio“, „Žvirblis“ (mokinius ruošė muzikos mokytoja Elana Nemčiauskienė). Šokių mokytojo Stanislavo Savickij paruošti 5- II klasių mokiniai šoko šokius, o renginio pabaigoje skambėjo II klasės mokinio  Tomo Uldriko ir III klasės mokinės Agnės Guobytės daina „Dabar“.

Vaikai – tai didžiausias gyvenimo turtas, kuris suteikia gyvenimui prasmę. Vaikai – tai gražiausios pasaulio gėlės, kurios kasdien besiskleisdamos vis gražėja ir gražėja. Tai stebuklas, kuris džiugina akis, sukelia šypseną ir juoką veide, pripildo širdį laime begaline. Vaikai – tai meilė, viltis, kantrybė ir sielos ramybė.