MĖNUO BE PATYČIŲ

Kovo 26 dieną gimnazijoje vyko renginys, skirtas paminėti mėnesiui be patyčių „Mes mokame būti draugiški“. Pirmo aukšte fojė ir klasėse vyko „Draugystės tilto“ statybos, kurio metu vaikai galėjo išbandyti savo žinias ir jėgas protmūšio, estafečių, piešimo varžybose. Svarbiausias tikslas – visur būti kartu su savo komanda, turi būti draugiškas savo komandoje. Renginyje dalyvavo 4a ir 4b klasių mokiniai, 10 klasės mokiniai padėdavo įveikti visas užduotis šiame renginyje. Vaikai dalinosi savo patirtimi ir noriai bendradarbiavo vieni su kitais. Vaikams svarbu ateityje ugdyti savo emocinį intelektą, nes reikia padėti vaikui atpažinti savo ir aplinkinių jausmus, skatinti gebėjimą ir norą padėti aplinkiniams bei padėti draugui nelaimėje. Po šio renginio vyko ir užbaigiamasis koncertas aktų salėje, kurio metu daineles dainavo 1b ir 3b mokiniai, o 7a klasės mokiniai parodė sukurtus savo filmukus apie draugystės svarbą.