GATVĖS ŠOKIŲ VARŽYBOS „STREET DANCE RHYTHM – 2024“

Šaunuoliai! Nuostabu matyti tokį entuziazmą ir talentą šokio aikštelėje. Sveikiname visus laimėtojus ir varžybų dalyvius, pasirodžiusius Vilniaus P. Vileišio progimnazijos 5 – 7 klasių gatvės šokių „STREET DANCE RHYTHM – 2024“ varžybose! Mokinių darbštumas ir užsidegimas šokti padėjo pasiekti puikių rezultatų. Varžybose kiekvienas šokėjas išsiskyrė savo unikalia šokio atlikimo maniera. 5a klasės mokinė Paulina Džervutė be kitų apdovanojimų iškovojo ir grupės lyderio taurę. Žaviuosi visais dalyviais, o ypač gausiu 5a klasės mokinių dalyvavimu varžybose. Tai parodo mokinių įvairiapusiškumą, gebėjimų bei talentų gausą. Sveikiname laimėtojus: pirma vieta: Paulina Džervutė (5a kl.),  Gustė Šimanskytė (5a kl.), Markas Pulkauninkas (5a kl.);  Alicija Kujeliūtė (5b kl.),  Aleksandra Gryšina (6b kl.); antra vieta: Majus Voronkov (5a kl.), Dovilė Sirvydytė (5a kl.);  Rugilė Vanagaitė (5a kl.).
Mokinius ruošė šokių mokytoja Jūratė Tomkuvienė.