BIOLOGIJOS OLIMPIADA

Vasario 9 dieną vyko Lietuvos biologijos mokytojų asociacijos organizuojama 5–8 klasių biologijos olimpiada, kurioje dalyvavo virš 2600 mokinių iš 53 Lietuvos savivaldybių. Mūsų gimnaziją atstovavo po vieną mokinį iš kiekvienos 5-8 klasės.
Labai džiaugiamės ir sveikiname 5b kl. mokinę Solėją Gutmanaitę, kuri iš 116 Vilniaus miesto penktokų užėmė pirmą vietą. Taip pat labai sveikiname 7a kl. mokinį Luką Petkevičių, kuris iš 147 Vilniaus miesto septintokų užėmė antrą vietą. Kiti mokiniai taip pat neblogai pasirodė, bet prizinių vietų neužėmė. Mokinius ruošė biologijos mokytoja Agnė Avižienienė. Šie mokiniai yra pakvieti dalyvauti respublikiniame etape, kuris vyks balandžio 26 dieną. Linkime jiems sėkmės.