IŠVYKA Į LONDONĄ

2023-12-09/11 IVG klasės mokiniai kartu su anglų kalbos mokytoja Jolanta Chludokiene ir biologijos mokytoja Agne Avižieniene vyko į ekskursiją po Londono miestą. Londone mokiniai puikiai praleido laiką, lankė miesto žymiausius objektus bei vietoves, keliavo požeminiu metro bei važiavo dviaukščiu autobusu. Visiems daug įspūdžių paliko Londono ir Tauerio tiltai (London and Tower Bridges), Londono Taueris (The Tower of London), Šv. Pauliaus Katedra (St Paul‘s Cathedral), Big Beno laikrodis (Big Ben), Parlamento rūmai (Houses of Parliament), Vestminsterio rūmai (The Palace of Westminster), Londono akis (The London Eye), Trafalgaro aikštė (The Trafalgar Square), Bekingemo rūmai (Buckingham Palace), Kinų kvartalas (China Town), Oksfordo gatvė (Oxford Street) ir dar keletas kitų objektų. Be to, mokiniai lankėsi Londono muziejuose (Natural History Museum, Science Museum and British Museum), kur turėjo biologijos, geografijos, istorijos bei fizikos pamokas ir kurie sužavėjo mokinius informacijos bei eksponatų gausa, įdomiais moksliniais tyrimais ir atradimais. O naktinis Londonas sužavėjo savo Kalėdine dvasia bei puošnumu.