TAPYBOS DARBŲ PLENERAS „MEDEINOS GLOBOJE 2023“

2023-10-27 d.  Mūsų gimnazijos moksleivės dalyvavo tapybos darbų plenere „Medeinos globoje“, Trakų, r. Paluknio “Medeinos gimanzijoje”.
Renginyje dalyvavę mokiniai atstovavo trims švietimo įstaigoms – Vilniaus Trakų Vokės (mokytojas Justas Vėbra) ir Trakų r. Paluknio Longino Komolovskio (mokytoja Renata Miloš) bei Paluknio „Medeinos“ (mokytoja Goda Gujienė) gimnazijoms. Renginio iniciatorės bei organizatorės – Paluknio “Medeinos gimanzijos” mokytojos Goda Gujienė, Vida Lapėnienė ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Dovydėnienė. Šių metų plenero tema  – „Žmogus – gamtos dalis“. Renginio pradžioje susirinkusiuosius pasveikino, o išlydint padėkos raštais apdovanojo Paluknio „Medeinos“ gimnazijos direktorius Vytautas Gustas.

I vieta skirta Vilniaus Trakų Vokės gimnazijos 6 B klasės mokinės Sofijos Urliuk darbui (mokytojas Justas Vėbra).

Tapybos darbų pleneras „Medeinos globoje 2023“