IŠVYKA Į ALYTAUS STEAM CENTRĄ

Lapkričio 30 d. 6b klasės mokiniai lankėsi Alytaus STEAM atviros prieigos centre, kuriame dalyvavo dvejose edukacijose: „Šokolado architektai“ ir „Robotų konstravimas ir programavimas“.
Edukacijoje „Šokolado architektai“ mokiniai sužinojo daug įdomios informacijos apie šokolado istoriją, sužinojo, kur ir kaip šokoladas buvo naudojamas senovėje, susipažino su šokolado rūšimis, temperavimu. Vėliau, pasiskirstę komandomis, mokiniai ėmėsi darbo ir patys gamino šokoladą, kūrė receptus, gamino šokoladinius papuošimus sausainiams, mokėsi gaminti biskvitinius rutuliukus ant pagaliukų („popsiukus“).
Edukacija „Robotų konstravimas ir programavimas“ yra skirta ugdyti ir skatinti mokinių inovatyvius techninius gebėjimus pasitelkiant šiuolaikines pažinimo priemones – išmaniąsias informacines technologijas.  Šių užsiėmimų metu mokiniai mokėsi konstruoti robotus ir juos užprogramuoti taip, kad jie atliktų tam tikras paskirtas užduotis.

6b klasės auklėtoja Kristina Čiapienė