PIEŠINIŲ KONKURSAS „PASAULIS, KURIAME MAISTO UŽTENKA VISIEMS“

Piešinių konkursas „Pasaulis, kuriame maisto užtenka visiems“

Spalio mėnesį mokytojos Dovilės Nalivaikaitės-Venslauskienės parengti 1-4 neformalaus ugdymo klasių ir 5- 8 klasių mokiniai – Viliošiūtė Morta, Dirmaitė Milė, Augustaitytė Gabija, Burbaitė Austėja, Nevero Arina, Akutaitė Flavija, Augulytė Deimantė, Cancingeris Vilius, Linkevičiūtė Liepa, Sinkevičiūtė Akvilė,Venčkauskaitė Indrė, Rinkevičius Mantas, Velička Ignas dalyvavo Pasaulinės maisto dienos, kuri minima spalio 14-ąją, proga VšĮ „Tikra mityba“ organizuotame piešinių konkurse „Pasaulis, kuriame maisto užtenka visiems“.
Konkursu buvo siekiama atkreipti dėmesį į ekologišką, tvarų, sveiką, kokybišką maistą bei maisto švaistymo problemą. Organizatoriai sulaukė net 1456 piešinių iš įvairių Lietuvos ugdymo įstaigų.
Mokiniai gavo padėkas už dalyvavimą.

Tapybos darbų konkursas „Rudens natiurmortas 2022 pagal Vincentą van Gogą”
Sveikiname Sofiją! 

Lapkričio 8 d. dvi Vilniaus Trakų Vokės gimnazijos mokinės: Sofija Urliuk (5B kl.) ir Viltė Lapėnaitė (IIG kl.), išbandė savo jėgas  Kauno r. Lapių pagrindinėje mokykloje vykusiame respublikiniame mokinių tapybos darbų konkurse „RUDENS NATIURMORTAS 2022 pagal Vincentą van Gogą“. Į konkursą atvyko 85 moksleiviai iš 40 Lietuvos ugdymo įstaigų. Mokiniai keturiose amžiaus grupėse (5-6 kl., 7-8 kl., 9-10 kl. ir 11-12 kl.)  laisvai pasirinkta tapybos technika kūrybiškai interpretuodami Vincento van Gogo stilių piešė natiurmortus. Jaunieji dailininkai įgijo naujos patirties, smagiai praleido laiką. Mokiniams buvo įteiktos padėkos. Respublikos dailės mokytojai, tarp jų ir mūsų gimnazijos dailės mokytoja Dovilė Nalivaikaitė-Venslauskienė, dalijosi gerąja patirtimi bei tapė savo sukomponuotus natiurmortus.
Lapkričio 16 d. Kauno r. Lapių pagrindinėje mokykloje vyko respublikinio 5-12 klasių mokinių tapybos darbų konkurso „RUDENS NATIURMORTAS 2022 pagal Vincentą van Gogą“ parodos atidarymas ir laureatų apdovanojimo šventė. Renginyje dalyvavo 23 mokiniai ir juos konkursui parengę mokytojai. Mokinių –  konkurso laimėtojų –  darbus komentavo šio konkurso organizatorė, dailės mokytoja ekspertė Dalia Audėjaitienė.
Sofija Urliuk, mūsų gimnazijos 5B klasės mokinė, 5-6 klasių grupėje pelnė nominaciją už drąsų potėpio ir spalvos taikymą tapybos darbe.
Mokinę konkursui paruošė dailės mokytoja Dovilė Nalivaikaitė-Venslauskienė.

Piešinių konkursas „Skulptūra mieste“

Vilniaus dailės akademijos Kauno fakultetas kartu su Kauno švietimo inovacijų centru lapkričio 18 d. organizavo respublikinį 5 – 12 klasių mokinių piešinių konkursą „Skulptūra mieste“. Mokiniai konkurso metu piešė skulptūros miestui idėją, kuri turėjo būti pritaikyta konkrečiai (duotai) vietai. Skulptūros meninė išraiška galėjo būti pasirenkama laisvai ir inovatyviai.
Mūsų gimnaziją atstovavo 5B klasės mokinė Sofija Urliuk. Jai buvo įteiktas pažymėjimas už dalyvavimą.
Mokinę konkursui paruošė dailės mokytoja Dovilė Nalivaikaitė-Venslauskienė.