MENINIO SKAITYMO KONKURSO „ANT ŽODŽIO SPARNŲ“ I ETAPAS

Lapkričio 16 d.  Vilniaus Trakų Vokės gimnazijoje įvyko mokinių meninio skaitymo konkurso „Ant žodžio sparnų“  I etapas, kuriame dalyvavo 18 mokinių 1–4 klasių. Skaitovus sveikino ir padėjo išrinkti nugalėtojus bibliotekininkė O. Andrijauskienė, pavaduotoja R. Našliūnienė ir pradinių klasių mokytojos I. Valiukienė, R. Bakšienė, A.  Vaikšnorienė.
1–2 klasių grupėje nugalėtoja tapo Gabija Augustaitytė (1b klasė, mokytoja I. Valiukienė), o 3–4 klasių grupėje nugalėtoja tapo Eiva Veličkaitė (4c klasė, mokytoja D. Adomaitienė).
Nugalėtojos dalyvaus Vilniaus miesto pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkurso II etape. Linkime joms  sėkmės!
Dėkojame visoms pradinių klasių mokytojoms,  paruošusioms mokinius skaitovų konkursui.