Gegužės 28 d. Vilniuje Šv. Kotrynos bažnyčioje vyko: XI RESPUBLIKINIS VAIKŲ IR JAUNIMO LIAUDIES KŪRYBOS ATLIKĖJŲ KONKURSAS „TRADICIJŲ PAVELDĖTOJAI“
Jame dalyvavo ir mūsų mokyklos 1-4 kl. mokiniai su stilizuotu šokiu „Teka teka šviesi saulė“ ir folkloriniais šokiais – rateliais „Bitute pilkoji“, „Katins juods“. Mokinius paruošė šokių mok. J.Tomkuvienė ir muzikos mok. R. Radzevičienė.
3-4 kl. Mokiniai su stilizuotu šokiu tapo konkurso lauretais ir iškovojo teisę dalyvauti tarptautiniame folkloro festivalyje „Pokrovskije kolokola“.
Mieli XI respublikinio vaikų ir jaunimo liaudies kūrybos atlikėjų konkurso „Tradicijų paveldėtojai“ dalyviai, nuoširdžiai sveikiname nugalėtojus, diplomantus ir visus atlikėjus sudalyvavus šioje nuostabioje šventėje! Dėkojame už Jūsų atsidavimą, talentą, kuriuo džiuginate ir šilumą, kuria dalinatės su visais.