XV RESPUBLIKINĖ BIOLOGIJOS 5-8 KLASIŲ OLIMPIADA

Sėkmė ar visgi puikios biologijos žinios padėjo iškovoti prizines vietas XV respublikinėje biologijos olimpiadoje.

Birželio 9 dieną į Vilniaus kolegiją sugūžėjo beveik šimtas 5-8 klasių mokinių iš visos Lietuvos, kurie puikiai  pasirodė II biologijos olimpiados etape, jame dalyvavo per 2000 geriausių 5-8 klasių mokinių, surinkę daugiausiai taškų mokiniai  buvo pakviesti susirungti ir išsiaiškinti, kuris gi penktokas, šeštokas, septintokas ir aštuntokas geriausiai moka  biologiją. Iš mūsų gimnazijos į olimpiadą vyko  Gabija Taricyn 5a kl., Ąžuolis Kasperavičius 6a kl., Agnė Savickaitė 7a kl. ir Kamila Nevero 7b kl. Mokiniai turėjo spręsti testines, struktūrines užduotis bei atlikti kūrybinę užduotį. Po įtempto darbo, laukdami rezultatų. mokiniai dalyvavo protmūšyje, kuriame įtvirtino savo žinias.

Prieš apdovanojimus didžiojoje salėje buvo jaučiamas jaudulys, susikaupimas ir nuovargis. Be galo džiaugiamės ir didžiuojamės, kad tarp prizininkų buvo ir mūsų gimnazijos mokiniai: II vietą šalyje tarp 5 klasių mokinių užėmė Gabija Taricyn ir III vietą tarp 6 klasių mokinių  užėmė Ąžuolis Kasperavičius. Mokinius ruošė biologijos mokytoja metodininkė Agnė Avižienienė. Mokiniai ir mokytoja buvo apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis.  

Dėkojame mokiniams ir mokytojai už puikias biologijos žinias ir gimnazijos garsinimą Lietuvos Respublikoje.