APLANKYKIT PARODĄ „PAVASARIO BEIEŠKANT“ LENTVARIO VIEŠOSIOS BIBLIOTEKOS VAIKŲ SKYRIUJE

Trakų Vokės parke nuostabu pavasarį, kur pažvelgsi, gėlių kilimėliai baltais, mėlynais, rausvais, raudonais, violetiniais raštais pasidabinę. Maži žiedeliai į saulę žiūri, pritūpęs gali juos atidžiai apžiūrėti ir net pauostyti. Antrokams patiko gėlėta užduotis, atidžiai rinkosi, kokį žiedą lipdys, o kurie niekaip negalėjo apsispręsti, nes labai daug žiedelių patiko,- lipdė stebuklingą gėlelę, kuri norus išpildo. Pirmokams, trečiokams ir ketvirtokams kliuvo judri užduotis – pagauti Kiškį Velykį. Parodoje galit pamatyti, kokie kiškiai po parką liuoksi, ausis kraipo, ūsus raito, istorijas pasakoja, o jei netikit, atvažiuokit į Trakų Vokės parką, patys patirsit, kokie stebuklai pavasarį dedas.

Kiškius lipdėm iš lietuviško gelsvo molio, žiedelius iš vokiško balto molio, išdegtus darbelius dekoravom ir dengėm spalvotomis glazūromis. Dviejų vienodų nerasit, visi unikalūs.

Vilniaus Trakų Vokės gimanazijos 1-4 klasių mokinių keramikos darbai

Mokytoja Vida Juškaitė