DALINAMĖS VILNIAUS MIESTO MERO KREIPIMOSI NUORODA Į RUSIJOS GYVENTOJUS

Dalinamės Vilniaus m. mero kreipimosi nuoroda į Rusijos gyventojus:  https://www.youtube.com/watch?v=cqQ2jH0ELXI&t=3s.

Labai Jūsų prašome, dalinkitės savo kontaktais Rusijoje ir Baltarusijoje, kurių prieiga prie laisvų informacijos šaltinių yra ribota, kurie gali būti paveikti dezinformacijos. Paprašykite, paraginti aktyviai protestuoti Rusijos gyventojus bei stabdyti savo valstybių vadovus dėl veiksmų Ukrainoje.
Atskirai kreipiamės į rusakalbių mokyklų vadovus: Jūsų kontaktų tinklas šiuo atveju plačiausias, prašome, išnaudokite kiekvieną galimybę belstis į Rusijos ir Baltarusijos piliečių širdis, protus ir sąžinę, nusiųsti jiems žinias ir pasmerkimą už Rusijos karinę agresiją prieš Ukrainos žmones. Jūsų žodis įtaigesnis!

Kviečiame šią žinią skelbti, mokyklų ir asmeniniuose tinklapiuose. Tik turėkite minty, kad Facebook Rusijoje tikriausiai blokuojamas, todėl kontaktams pasiekti reikia naudoti kitus kanalus. Jei neturite galimybės rašyti rusiškai, DeepL vertėjas puikiai išverčia https://www.deepl.com/en/translator, belieka nukopijuoti ir įklijuoti tekstą.

Perduokite šį prašymą kiekvienam mokytojui, kiekvienam mokyklos bendruomenės nariui.
Lauksime iš Jūsų žinių, kaip jums sekėsi, ar gavote reakcijų, kokios jos.

Taip pat pridedame ir Vilniaus m. mero laišką iš Facebook, tikimės gavote ir skaitėte.

Man atrodo, kad nepakankamai aiškiai parašiau, kad tai padaryti gali ne kažkas, o JŪS. Jei kažkada kažkur kažkaip bendravote, susitikote, susirašinėjote ar pan. su bet kuo iš Rusijos ar Baltarusijos. Gal net prieš 30 metų, nesvarbu. Tai duokite savo nuoširdžią ASMENINĘ žinutę tiems žmonėms. Padarykite, kad jie savęs paklaustų, ar jie konkrečiai asmeniškai padarė viską, kad sustabdytų šią beprotystę. Kaip padaryti – jūs žinote patys geriau: apeliavimas į tikras Ukrainiečių vaikų ašaras, į realią mūsų vaikų nemigą, į tai, kad čia beprotybė ir jie atsakingi už savo šalį, į tai, kad visa Rusija dabar tampa nekenčiama dėl trečiojo pasaulinio karo iniciavimo, atviro klausimo uždavimas, ar jie viską padarė, paraginimas netylėti, bet kas. Komentarų, ką turi ES lyderiai ar kažkas kitas padaryti, nerašykit, prašau. Parašykit, kaip JUMS sekėsi. Putinas nesustos, jį galima tik sustabdyti. Ir geriausiai būtų, jei jis būtų stabdomas jo puolime Ukrainoje. Efektyviausia, jei jis gautų antrą kovos lauką ir pats turėtų gintis nuo savo piliečių savo užgrobtoje šalyje. Kol Rusijos areštinės neperpildytos šimtais tūkstančių demonstrantų, tol ši šalis jos žmonių virtuvėse apsimeta, kad niekas nevyksta. Net jei vienas ar du iš šimto rusų tvirtai parodytų nepritarimą karui – padėtis pradėtų keistis. Vardan Ukrainos ir mūsų – padarykite tai!

AČIŪ aktyviai prisidedantiems prie teisingos informacijos sklaidos!