TARPTAUTINIS ETWINNING PROJEKTAS „FREETIME AND HOBBIES“ („LAISVALAIKIS IR POMĖGIAI“)

Vasario – birželio mėnesiais 4a klasės mokiniai kartu su anglų kalbos mokytoja Kristina Čiapiene dalyvavo tarptautiniame eTwinning projekte „Freetime and Hobbies“ („Laisvalaikis ir pomėgiai“). Projekto partneriai – 4 klasės mokiniai iš Ispanijos.
Šio projekto tikslas buvo pagerinti anglų kalbos skaitymo, rašymo, klausymosi žinias prisistatant, pristatant savo pomėgius, laisvalaikį, hobius, susipažinti su kita šalimi bei jos kultūra.
Dalyvavimas šiame projekte praplėtė mokinių akiratį, pripildė džiugiomis emocijomis, jauduliu laukiant laiškų ir suteikė galimybę mokiniams vartoti anglų kalbą kitoje aplinkoje.
Mokinių prašymu, projektas taps tęstinis ir su savo partneriais susitiksime dar ir kitais mokslo metais.

Vyresnioji anglų k. mokytoja Kristina Čiapienė