OZOBOT ROBOTŲ KELIONĖ: LIETUVOS PILYS IR DVARAI

Gruodžio 6d. 5b klasės mokiniai dalyvavo įdomioje edukacijoje – interaktyviu Ozobot robotu keliavo po Lietuvos žemėlapį, aplankė gražiausias Lietuvos pilis ir dvarus.
Iš pradžių mokiniai išmoko koduoti mažą, bet labai protingą Ozobot robotą, kuris geba sekti linijas ir atpažinti spalvas. Parinkus tinkamą spalvų kodą, galima valdyti roboto kryptis ir veiksmus. Išmokusi valdyti robotą, kiekviena mokinių komanda gavo didelį Lietuvos žemėlapį, kuriame buvo sužymėti miestai ir ten esančios pilys, dvarai. Komandos pasirinko, kokias nori aplankyti pilis, ir sudarė kelionės maršrutą, kuriuo sekė užkoduotas robotas.
Užsiėmimo metu buvo ugdomos socialinės ir pažintinės kompetencijos, mokiniai mokėsi dirbti komandoje, bendradarbiauti, siekti bendro tikslo, dirbti kartu pagal aptartas taisykles.

5b klasės auklėtoja Kristina Čiapienė