ADVENTO VAINIKAS

Šis rytas 1b klasės mokiniams neįprastai slėpiningas. Susibūrėme draugėje ir aiškinomės Advento prasmę. Siejome jį su saulėgrįža ir tiesėme kelią nuo Saulės šviesos į savas vaikiškas širdeles. Ir ne tik! Tiesėme kelią į Mamos, Tėčio, Brolio, Sesės, o gal ir Močiutės, Senelio širdis… Visi drauge, šakelė po šakelės, išpynėme Advento vainiką, kurį papuošėme kankorėžiais, raudonais obuoliais, aukso spalvos burbulais ir, žinoma (vaikų džiaugsmui), blizgiais saldainiais! Tiek obuoliais, tiek saldainiais vaišinsimės ir iki Kalėdų suvalgysime. Ne bet kada, o tuomet, kai jausimės atlikę gerą darbą. Išgirdome istoriją apie keturias Advento žvakes – Tikėjimą, Meilę, Ramybę ir…Viltį. Kol ji rusena, bet kada gali uždegti ir kitas užgesusias žvakes. Kalbėjomės apie gerumą ir linkėjome vieni kitiems ramybės, kad atėjus Kalėdoms mūsų širdys liepsnotų Džiaugsmu ir dovanotų kitiems Meilę.
Jaukaus laukimo!