EDUKACINĖ KELIONĖ PO IGNALINOS KRAŠTĄ

2021 m. rugsėjo 10 d. 2a klasės mokiniai su mokytoja Aiste Vaikšnoriene vyko į Edukacinę kelionę po Ignalinos kraštą. Iš pradžių mokiniai dalyvavo edukacinėje Kultūros paso programoje „Šakotis ant mūsų stalo“ Ignalinoje. Renginio metu mokiniai susipažino su šakočio kepimo technologijomis, tradicijomis, sužinojo, kokiose svetimose šalyse šakotis taip pat yra mėgstamas ir kepamas. Mokiniai bandė patys skanėstą kepti židinyje, o iškeptą parsivežė į klasę. Vėliau mokiniai vyko į Ginučius, kopė į Ginučių piliakalnį, apsilankė Ladakalnyje, nuo kurio viršūnės matosi 6 ežerai. Ir galiausiai visi smagiai laiką praleido vieninteliame Lietuvoje „Paukščių kaime“. Čia mokiniai susipažino su sparnuočiais, sužinojo įdomios informacijos apie paukščius, išmoko rašyti žąsies plunksna, vaišinosi ant laužo ugnies iškepta kiaušiniene iš įvairių paukščių kiaušinių. Be galo svetingi sodybos šeimininkai visus pakerėjo šypsenomis, o įgytos žinios ir patirtis dar ilgai liks mokinių atmintyje.